Nie licz na cud ani na przypadek – zdaj się na profesjonalistę i zaufaj sprawdzonej firmie kasacja auta Stargard Szczeciński oraz okoliczne miejscowości. Działamy w promieniu kilkunastu kilometrów od centrum. Obsługujemy ościenne miasteczka i tereny wiejskie. Dotrzemy do klienta z własnym transportem oraz niezbędną dokumentacją, którą wypełnimy fachowo i szybko, a Ty otrzymasz kwotę pieniędzy, którą ustalamy dość precyzyjnie już podczas rozmowy wstępnej.

kasacja auta stargard

Czekamy na Twoje zgłoszenie do kasacja auta Stargard Szczeciński i okolica

Umówisz się z nami najszybciej drogą telefoniczną. Telefoniczne biuro obsługi czynne jest przez cały czas, abyś mógł zadzwonić w dowolnym momencie. Wybierzesz pasujący Ci termin i jeśli tylko będzie on dostępny, zaakceptujemy go bez wahania i zgodnie z umową stawi się u Ciebie nasz kierowca. Przed przyjazdem potwierdzimy rezerwację terminu. Kierowca jest wykwalifikowanym pracownikiem, który ustali faktyczny stan pojazdu oraz dopilnuje kwestii formalnych. Kasacja auta Stargard wypłaci Ci gotówkę i udzieli wyczerpujących wyjaśnień odnośnie całej procedury, jeśli takowe będą potrzebne.

Prześlij nam ofertę na maila – kasacja samochodów Stargard Szczeciński – odpowiadamy na każde zgłoszenie

Co powinna zawierać taka oferta mailowa? Dobrze by było, gdybyś jak najdokładniej wymienił i opisał pojazd, który jest przedmiotem naszego zainteresowania. Nie nie zapomnij podać swojego numeru  telefonu lub innych danych kontaktowych. Zaproponuj orientacyjną cenę, dołącz zdjęcia pojazdu. Pamiętając by ich jakość umożliwiała  ocenę stanu samochodu. Postaraj się przy okazji, aby format zdjęć nie był zbyt duży, gdyż to utrudnia ich załadowanie i odbiór Twojej wiadomości, co będzie miało wpływ na wydłużenie się czasu rozpatrzenia Twojej oferty.

Jakie auta są przedmiotem zainteresowania auto kasacja Stargard Szczeciński?

Samochody wszystkich typów oraz marek stanowią potencjalny przedmiot naszego zainteresowania, niezależnie od parametrów i aktualnego stanu. Interesują nas pojazdy powypadkowe, uszkodzone w wyniku innych incydentów, z różnych przyczyn niesprawne albo zwyczajnie niechciane przez Was, posiadające odpowiednią  dokumentację, potwierdzającą ich stan faktyczny oraz prawny.

Kasacja aut Stargard Szczeciński czynna całodobowo

Udogodnienie w postaci nieograniczonego czasu działania naszej firmy jest ukłonem w stronę zapracowanych i mocno zajętych klientów, którzy nie mogliby skorzystać z naszych usług, gdybyśmy pracowali tylko w ściśle określonych godzinach.