Działamy już od wielu lat jako auto skup Goleniów i inne miasta regionu. Skupujemy samochody różnych marek i modeli, o różnorodnych gabarytach i parametrach technicznych. Przyjmujemy samochody noszące w różnym stopniu ślady użytkowania.

auto skup goleniów

Czy auto skup Goleniów zaproponuje mi najkorzystniejsze warunki?

Odpowiedź brzmi: zdecydowanie tak. Kontaktując się z nami zaoszczędzisz czas i nerwy. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i profesjonalnie. Oferujemy minimum formalności oraz szybką wstępną wycenę auta przez telefon albo drogą mailową. Wystarczy, że dostarczą nam państwo podstawowych informacji na temat samochodu. Pracownik skup aut Goleniów odbierający auto dokona na miejscu ostatecznej wyceny, która – w przypadku otrzymania uprzednio od państwa dokładnych danych dotyczących pojazdy – zazwyczaj nie odbiega od wstępnej oferty kupna.

Jaką formę płatności oferuje skup aut Goleniów?

Gwarantujemy państwu, że za zakupiony pojazd, od razu po dopełnieniu niezbędnych formalności, dostaną państwo ustaloną przy transakcji kwotę, wypłaconą gotówką. Dzięki temu nie będą musieli państwo czekać na przelew, lecz dostaną państwo gotówkę od razu, ponieważ wiemy, jak ważne dla naszych klientów jest szybkie sfinalizowanie transakcji i natychmiastowy przypływ finansów.

Mój samochód nie nadaje się do jazdy. Czy nadal mogę skorzystać z usług oferowanych przez skup samochodów Goleniów?

Kliencie, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – od dziś nie musisz martwić się jak dostarczyć nam swój pojazd. Dysponujemy fachowym transportem, dzięki czemu możemy uczynić to za Ciebie! To my odbierzemy od Ciebie uszkodzony bądź nie posiadający uprawnień do samodzielnego poruszania się po drogach samochód.

Kiedy mogę zadzwonić na skup samochodu Goleniów i jakie są terminy odbioru auta?

Pracujemy od poniedziałku do niedzieli, bezustannie przez siedem dni w tygodniu, aby zapewnić państwu jak największą dostępność naszych usług i jak najszybszą obsługę. Dostosujemy się do państwa indywidualnych potrzeb. Ustalimy termin odbioru auta, który jest dla państwa najkorzystniejszy. Nawet tego samego dnia w którym zdecydują się państwo zadzwonić do naszego skupu. Jesteśmy gotowi w każdej chwili.