Naprawa samochodu po drogowej kolizji jawi się jako kosztowna udręka. Dla większości kupujących pojazd po wypadku drogowym, noszący ślady licznych uszkodzeń blacharskich i mechanicznych, nie prezentuje żadnej wartości użytkowej, więc trudno znaleźć na niego zbyt. Na szczęście skup aut powypadkowych Stargard Szczeciński i okolice ratuje właścicieli aut w takiej sytuacji i kupuje samochody nawet z licznymi obrażeniami po stłuczce. Wiemy bowiem, jakie to dla Ciebie ważne – móc zwrócić się do nas, uzyskać stosowną rekompensatę finansową za swój wóz i nie martwić się całą resztą związaną z jego sprzedażą.

skup aut powypadkowych stargard

Ułatwienia jakie oferuje swoim klientom skup aut powypadkowych Stargard Szczeciński.

Co najważniejsze są zupełnie darmowe! Należą do nich przede wszystkim: możliwość skontaktowania się z nami praktycznie non-stop, dokonywanie wyceny wstępnej i ostatecznej przez wykwalifikowanych pracowników skup aut powypadkowych Stargard Szczeciński oraz przyjazd do Państwa na miejsce w korzystnym dla Was terminie, celem dopełnienia formalności, i odebranie Waszego pojazdu na nasz koszt.

Skąd wzięła się idea działalności skup samochodów powypadkowych Stargard Szczeciński i okoliczne miejscowości?

Mówiąc najogólniej: z niezaspokojonej przez rynek potrzeby, którą dostrzegliśmy wśród naszych klientów. W branży motoryzacyjnej, szczególnie na rynku wtórnym samochodów używanych, dla klienta indywidualnego stan pojazdu i jego zdatność do dalszej eksploatacji bez inwestycji w naprawy będzie miała kluczowe znaczenie przy wyborze maszyny, jaką kupi. Wychodzimy więc naprzeciw posiadaczom aut powypadkowych, kupując od nich samochody mimo, że ich dalsze użytkowanie w ruchu drogowym wymaga sporych nakładów, a w chwili obecnej jest po prostu niemożliwe.

Łatwy kontakt ze auto skup powypadkowych Stargard Szczeciński i okolice, który zdecydowanie przyspiesza przebieg transakcji.

Podstawowy wariant kontaktu to działająca całodobowo linia telefoniczna. Wystarczy wybrać numer, który widzą Państwo u góry ekranu, połączyć się z nami i ustalać warunki kupna-sprzedaży „na żywo”. W sukurs kontaktowi przez telefon przychodzi także dostępny i aktywny 24 godziny na dobę e-mail.

A na koniec szybka wypłata gotówki za moje auto przez skup pojazdów powypadkowych Stargard Szczeciński?

Z nami zakończenie zawsze jest tak samo szczęśliwe na sprzedającego nam swój pojazd – wypłata gotówki od ręki po sprawnym zakończeniu formalnej strony transakcji i zakupie Państwa samochodu.