Od wielu lat nasz auto skup Szczecin prowadzi działalność w branży motoryzacyjnej. Skupujemy od państwa samochody w każdym możliwym stanie technicznym i wizualnym. W ramach naszej oferty kupimy od państwa auto: osobowe, dostawcze, ciężarowe, terenowe oraz każde inne. Nasz skup aut prowadzimy w takich miejscowościach jak: Szczecin, Police, Stargard, Goleniów, Gryfino, Pyrzyce, Nowogard, Międzyzdroje, Świnoujście.

auto skup

Jak działa auto skup Szczecin i okolice ?

Nasza działalność polega na skupowaniu pojazdów za gotówkę od państwa. Kupujemy wszystkie rodzaje samochodów. Bez względu ile lat ma twoje auto my je kupimy. Skupujemy nawet auta stare i zniszczone. Prowadzimy wszystkich modeli i marek.

Jakie auta kupujemy ?

Odpowiedź jest prosta. Wszystkie. Kupimy:

– całe sprawne
– niesprawne
– powypadkowe
– zniszczone
– rozbite
– uszkodzone
– zalane
– spalone
– stare i długo stojące
– każde inne którego nie ma powyżej…

Jak państwa skup aut wycenia auta ?

Wstępna wycena samochodu jest możliwa już przy pierwszej rozmowie telefonicznej. Wystarczy nam podać podstawowe parametry techniczne sprzedawanego pojazdu. Na podstawie rocznika, marki oraz modelu jesteśmy w stanie podać państwu przybliżoną wartość samochodu. Dokładna wycena jest natomiast możliwa dopiero po zapoznaniu się ze stanem faktycznym sprzedawanego samochodu.

Jak realizowana jest płatność za samochody ?

Skup samochodów Szczecin i okolice za każdy samochód zapłaci od razu. Po przeprowadzeniu transakcji otrzymują państwo pieniądze natychmiast. Nie zwlekamy i nie przeciągamy terminów. Za każdy kupowany samochodów płacimy gotówką !

Czy dojeżdżają państwo na miejsce transakcji ?

Tak. W trosce o państwa wygodę dojeżdżamy pod wskazany adres. Zarówno przy zakupie auta całego i sprawnego jak również uszkodzonego przyjedziemy do państwa. Jeżeli samochód jest mocno uszkodzony i nie może jechać o własnych siłach niezbędna jest laweta. Zdając sobie sprawę z tego iż nie posiadają państwo odpowiedniego transportu dla powypadkowego auta oferujemy transport naszym holownikiem całkowicie bezpłatnie. Oznacza to w praktyce że jeżeli nasza firma kupi od państwa auto, przyślemy naszą lawetę pod wskazany adres. Nie zapłacą państwo za to oczywiście ani złotówki.

Zespół auto skup Szczecin
zaprasza do korzystania z naszych usług.