Właśnie dlatego, że wiemy, jak wielkim problemem i uciążliwością bywa próba sprzedaży samochodu, auto skup Pyrzyce i okolice wychodzi naprzeciw Waszym oczekiwaniom: dzwonisz, przyjeżdżamy, płacimy i odbieramy Twoje auto, a Ty masz zero stresu, porządek w papierach i gotówkę w kieszeni.

auto skup pyrzyce

Czy skup samochodu Pyrzyce będzie zainteresowany moim samochodem, jeśli jest stary i zniszczony?

Dla nas nie stanowi to większego problemu, chociaż musisz zdawać sobie sprawę z tego, iż stan techniczny auta, jego stopień wyeksploatowania etc., będą miały wpływ na zaproponowaną przez nas cenę kupna. Oferujemy jednak uczciwe ceny i własny transport. Nie ponosisz więc żadnych dodatkowych kosztów sprzedaży ani nie martwisz się jak dostarczyć nam swój pojazd.

Czy cena zaproponowana w rozmowie telefonicznej przez auto skup Pyrzyce może ulec zmianie po przybyciu na miejsce firmowej lawety?

Z reguły – w 99 % przypadków – przedział cenowy zaproponowany  przez naszego doświadczonego pracownika, w rozmowie telefonicznej z klientem, nie ulega zmianie po przybyciu na miejsce pracownika odbierającego auto, celem sfinalizowania transakcji. Wyjątek stanowić będzie sytuacja w której sprzedający udzieli niedokładnych informacji na temat stanu pojazdu, który przybyły fachowiec z auto skup Pyrzyce i okolice oceni na miejscu jako znacznie gorszy niż pierwotnie zakładano. Stan ten stanowi bowiem podstawę do wyceny auta i decyduje o ostatecznej sumie, jaką jesteśmy gotowi za nie zapłacić.

Czy korzystając z usług skup aut Pyrzyce poniosę koszty dojazdu lawety i załatwienia formalności w dogodnym dla mnie czasie oraz miejscu?

Drogi kliencie, odpowiedź może być tylko jedna: absolutnie nie. Zero kosztów po stronie klienta – wszystkie koszty związane z dojazdem i transportem państwa pojazdu naszą lawetą pokrywamy my. Wszystko po to, żebyś Ty mógł się cieszyć z powodu szybkiego i sprawnego załatwienia sprawy, a także błyskawicznej wypłaty pieniędzy. My zajmujemy się całą logistyką. Od tego jesteśmy jako profesjonaliści działający od wielu lat na lokalnym rynku.

Mieszkam poza miastem. Czy skup samochodów Pyrzyce weźmie to pod uwagę i nie będzie zainteresowany kupnem mojego auta?

Nie martw się – takie rzeczy się u nas nie zdarzają. Dojeżdżamy do klienta w mieście i okolicy. Miejsce zamieszkania poza miastem nie wiąże się do z żadnymi utrudnieniami dla klienta w przeprowadzeniu transakcji. Jesteśmy równie szybcy i bezproblemowi jak zawsze. Przekonaj się sam.