Nasze doświadczenie jako auto skup Police sprawia, że mogą nam państwo zaufać. Zależy nam na tym, aby pomóc państwu odkupując pojazd, który chcą państwo sprzedać. Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę, 100 % niezawodności, natychmiastową zapłatę, szybkie formalności, odbiór auta gratis.

auto skup police

Jak działa skup samochodów Police?

Szanowny kliencie, to bardzo proste: dzwonisz do nas, podajesz dane techniczne i stan pojazdu, otrzymujesz wstępną wycenę i umawiasz się na dogodny dla Ciebie termin odbioru auta. Przyjeżdżamy w ustalonym dniu i o umówionej godzinie, załatwiamy formalności, wypłacamy gotówkę, zabieramy auto i pozostawiamy zadowolonego klienta 🙂

Czy auto skup Police obsługuje klientów także w weekendy?

Dla Twojej wygody pracujemy także w soboty i niedziele, zdając sobie sprawę z potrzeb naszych klientów, którzy są ludźmi zabieganymi na co dzień. Jesteśmy pod telefonem dwadzieścia cztery godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. Dojeżdżamy do naszych klientów zarówno w dni robocze i weekendy po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie.

Czy skup samochodu Police kupi również samochód nienadający się do użytku?

Uszkodzony samochód to duży problem dla właściciela, bowiem koszty jego naprawy często znacząco przewyższają wartość pojazdu oraz/lub możliwości finansowe posiadacza auta. Nie martw się jednak – zadzwoń do nas na skup pojazdów Police! Jesteśmy w stanie odebrać Twój pojazd za który otrzymasz od nas gotówkę, nawet jeśli znajduje się w złym stanie technicznym i wizualnym. Pomożemy Ci.

Mieszkam w ościennej miejscowości / wsi. Czy skup aut Police przyjedzie po mój samochód?

Pamiętaj, że do każdego klienta podchodzimy bardzo indywidualnie i jeśli dojdziemy do porozumienia podczas rozmowy telefonicznej, ustalając warunki korzystne dla obu stron, fakt iż właściciel i pojazd znajdują się poza granicami miasta Police, w pobliskiej wsi lub satelitarnym miasteczku, nie będzie przeszkodą w finalizacji umowy. skup pojazdów Police działa w sposób elastyczny, dopasowany do potrzeb i możliwości swoich klientów. Kreujemy korzystne sytuacje.  Stwarzamy optymalne warunki przebiegu transakcji, kierując się naszym wieloletnim doświadczeniem w branży.