W życiu każdego auta przychodzie niestety moment kiedy jest już mocno zniszczone a lata świetności ma już dawno za sobą ? Czy twoje auto właśnie tak wygląda ? Może czas na zmiany ? Przeprowadzimy złomowanie auta Szczecin i okoliczne miejscowości.

złomowanie auta

 Czy złomowanie auta jest odpłatne ?

Nie. Absolutnie nie bierzemy od państwa za to żadnych pieniędzy. To my płacimy za wszystkie auta, nawet te które nadają się już tylko na złom. Kupimy od państwa każde auto: uszkodzone, powypadkowe, zniszczone, zdewastowane, spalone, popowodziowe, długo stojące oraz totalny wrak nadający się do kasacji.

Ile można zarobić przeprowadzając złomowanie samochodu ?

Kwota za każdy pojazd ustalany jest indywidualnie. Każdy samochód to osobny przypadek i tak też jest oceniany. Cena skupu ustalane jest oczywiście na podstawie rocznika, marki, modelu oraz stanu samochodu. Im starsze i bardziej zniszczone jest auto tym cena jest niższa. Kwota jaką zaoferujemy za państwa samochód zależy też od kosztów transportu jakie poniesiemy na jego odbiór od państwa.

Mój samochód nie posiada OC ani przeglądu technicznego. Co teraz ?

Spokojnie. Skupujemy też od państwa samochody, które od dłuższego czasu stoją i nie posiadają już ważnych badań technicznych oraz ubezpieczenia OC. W celu ustalenia szczegółów najlepiej skontaktować się z nami telefonicznie. Skupujemy nawet auta niesprawne, które już od paru lat swoją bez ważnych opłat.

Czy zabiorą państwo też auto powypadkowe ? Nie jeździ i nie mogę go dostarczyć do państwa !

Tak. Nasz skup to profesjonalny zespół. Odbieramy od państwa wszystkie rodzaje pojazdów. Nie musisz się martwić nawet gdy posiadasz rozbite auto. Dysponujemy własnymi lawetami, które odbierają samochody bezpośrednio z pod państwa domu lub innej podanej lokalizacji. Za odbiór samochodu od państwa nie pobieramy żadnych opłat.

Czy obsługują państwo tylko miasto Szczecin ?

Nie. złomowanie samochodu jest możliwe w kilku większych miejscowościach oraz w pobliskich miasteczkach i wsiach. Ponieważ działamy mobilnie i jesteśmy w stanie do państwu pomóc na większej części województwa Zachodniopomorskiego.

Złomowanie auta Szczecin
i pobliskie miasta, jeszcze nigdy nie było tak proste.