Od blisko dekady zajmujemy się skupem oraz likwidowaniem pojazdów technicznie niesprawnych lub przestarzałych w Twoim regionie. Na pewno słyszałeś o naszej firmie, a jeśli nie, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą złomowanie auta Międzyzdroje i okolica. Poniżej znajdziesz interesujące Cię informacje. O szczegóły pytaj pod naszym numerem telefonu lub kontaktując się z nami przez e-mail.

złomowanie auta międzyzdroje

Złomowanie aut Międzyzdroje – do kogo jest skierowana oferta waszej firmy?

Wychodzimy naprzeciw posiadaczom wszelkich pojazdów. Nowych i używanych. Uszkodzonych w wyniku nieszczęśliwych wypadków bądź chuligańskich dewastacji oraz wyeksploatowanych przez lata użytkowania. Przyjmujemy samochody o nadwoziu typu: van, sedan, kombi, hatchback, coupe, SUV, kabriolet, roadster, pick-up, crossover i pozostałe modele. Marka i rocznik jest bez znaczenia przy kwalifikacji do złomowania, ma jedynie wpływ na wycenę wartości auta.

Czy macie rozsądną propozycję dla klientów, którzy samodzielnie nie mogą dotrzeć do złomowanie samochodu Międzyzdroje, a nie stać ich na wynajem transportu?

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich naszych klientów – nie musicie martwić się o transport ani jego koszty! Tak, to prawda, a nie żaden tani chwyt reklamowy. Profesjonalny transport przyjedzie pod Wasz adres i dostarczy samochodów do złomowanie auta Międzyzdroje. Nie zapłacicie ani grosza. Nasz pracownik pomoże na miejscu z załatwieniem formalności i wypłaci gotówkę za odbierane od Państwa auto. Tym prostym sposobem jesteśmy do dyspozycji klientów z całej okolicy, codziennie przez 24 h.

Mobilność oraz dostępność to wielkie zalety złomowanie auta Międzyzdroje i okolice. Czy mogę liczyć na jeszcze więcej?

Jak już wspomnieliśmy, dbamy o szybkie i prawidłowe wypełnienie  formalności, zapewniając Ci komfort. Nasz doświadczony pracownik dopilnuje wszystkiego. Zaangażowanie Twojej osoby w ten nielubiany przez klientów proces ograniczy się jedynie do takiego  stopnia, który jest konieczny, jak chociażby złożenie podpisu na umowie. Dzięki temu możesz czerpać przyjemność z otrzymanej od ręki gotówki i nie martwić się o resztę.

Na jaką sumę pieniędzy mogę liczyć, oddając pojazd na auto złomowanie Międzyzdroje?

Wszystko zależy od naszych indywidualnych ustaleń, gdyż nie ma dwóch takich samych aut, jakkolwiek mogą być to te same marki, roczniki, modele, różniące się jednak pod względem stanu zużycia i wartości, jaką przedstawiają w chwili ich zgłoszenia do demontażu w naszej firmie.