Funkcjonujący w Państwa okolicy skup samochodów Pyrzyce i okolice jest rozwiązaniem dla tych wszystkich, którzy borykają się ze sprzedażą auta. Nikłe zainteresowanie? Brak konkretnych ofert kupna? Dłużące się negocjacje? Z nami tego unikniesz.

skup samochodów pyrzyce

Chcę sprzedać auto od ręki. Ile czasu zajmie transakcja, jeśli zwrócę się do skup aut Pyrzyce?

Od momentu telefonu do nas, aż do podpisania umowy, wypłaty gotówki i odbioru Twojego auta, nie musi minąć nawet doba. Mało tego, jesteśmy w stanie dobić targu w ciągu kilku najbliższych godzin od chwili, kiedy zdecydujesz się skontaktować ze skup samochodów Pyrzyce. Wszystko zależy więc od Twojej gotowości do zrobienia interesu i dyspozycyjności w danym dniu. My jesteśmy gotowi kupować samochody dwadzieścia cztery godziny na dobę przez wszystkie dni tygodnia.

Mój samochód nadaje się do kapitalnego remontu, ale nie chcę już w niego inwestować ani złotówki – czy auto skup Pyrzyce i okolice może mi pomóc?

Możemy i chcemy Ci pomóc. Odkupimy Twoje auto, pomimo jego złego stanu oraz kwalifikowania się raczej na złom niż do dalszej jazdy. Nie będziesz musiał wydawać ani grosza. Zabierzemy naszą lawetą wóz spod Twojego domu. Załatwimy darmowy transport. A za Twój samochód zapłacimy uzgodnioną sumę tuż po dopełnieniu wszystkich formalności.

Kiedy i w jakiej formie otrzymam zapłatę za moje auto od skup samochodów Pyrzyce?

Pieniądze w gotówce otrzymasz do rąk własnych, gdy tylko uporamy się z wypełnieniem potrzebnych dokumentów kupna-sprzedaży, po przyjeździe naszego pracownika w umówionym terminie na miejsce, które wskażesz. Nie czekasz na przelew, nie musisz nigdzie chodzić po swoje pieniądze. Dostarczymy je do Ciebie i wypłacimy Ci niezwłocznie całą sumę!

Jakie udogodnienia proponuje sprzedającemu skup samochodu Pyrzyce?

Staramy się iść naszym klientom na rękę w każdy możliwy sposób. Jesteśmy dyspozycyjni 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, więc łatwo się z nami skontaktujesz. A jeśli podczas próby połączenia okaże się, że numer jest zajęty – oddzwonimy do Ciebie, gdy tylko na chwilę zwolni się nasza linia. Wybierasz dogodny dla Ciebie termin naszego przybycia po odbiór pojazdu  – dzień i godzinę – a my się zjawiamy się na miejscu, aby zająć się Twoją sprawą.