Na kłopoty ze sprzedażą zniszczonego samochodu, nieszczęśliwego uczestnika drogowej kolizji, receptę znajdzie skup aut powypadkowych Szczecin i okolice. Wystarczy jeden telefon a zajmiemy się Twoją sprawą! Stłuczki, wypadki, dewastacje – to nie są sytuacje odosobnione, rzadkie, a raczej stanowią niezbyt przyjemną część życia posiadacza auta. Nie ulega wątpliwości, że pojazd uszkodzony trudno sprzedać, a zazwyczaj jego remont nie jest opłacalny. Na szczęście profesjonaliści pomogą.

skup aut powypadkowych szczecin

Profesjonalny skup aut powypadkowych Szczecin jako alternatywa dla amatorskich transakcji kupna-sprzedaży

Czemu stanowimy dobrą alternatywę dla prób sprzedaży samochodu po wypadku nabywcy-amatorowi? Dla nas każde auto jest coś warte i posiadamy środki, aby je odkupić oraz przetransportować od klienta. Nie wybrzydzamy jak nabywca indywidualny. Skupujemy auta na dużą skalę. Nie przerażają nas uszkodzenia i niedomagania techniczno-estetyczne samochodów. Działamy szybko, pewnie, zdecydowanie. Przyjeżdżamy do Ciebie gratis. Jesteśmy dostępni przez całą dobę pod telefonem oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wytyczne co do pojazdów kupowanych przez skup samochodów powypadkowych Szczecin

Nie nakładamy na naszych klientów większych ograniczeń – pojazdy muszą posiadać dokumentację i stanowić własność osoby sprzedającej, a także musimy mieć do nich dostęp. Co do szczegółów technicznych jako skup aut powypadkowych Szczecin nie jesteśmy zbyt wymagający ani restrykcyjni. Właściwie każde auto ma szansę stać się naszym kolejnym motoryzacyjnym zakupem. Wystarczy, że dogadamy się ze sprzedającym.

Czy auto skup powypadkowych Szczecin i okoliczne miejscowości pobiera opłaty manipulacyjne?

Nie pobieramy od naszych klientów żadnych, nawet najmniejszych opłat. To my płacimy Wam pieniądze za kupiony samochód, a nie odwrotnie! Wszelkie ryzyko i koszty związane z transakcją leżą po naszej stronie, jako profesjonalistów. I tego się trzymamy od lat.

Zasięg działania skup pojazdów powypadkowych Szczecin

Naturalnie obejmujemy swym zasięgiem całe miasto oraz okoliczne miejscowości oddalone nawet o pięćdziesiąt kilometrów od Szczecina. Szeroki zasięg jest ukłonem w stronę klientów z mniejszych miejscowości, oddalonych od dużych aglomeracji miejskich, którzy zazwyczaj są dyskryminowani z uwagi na odległość przez innych potencjalnych kontrahentów. Swój zasięg ustaliliśmy tak, aby objął Twoje miejsce zamieszkania, a nie wykluczył.