kontakt skup aut szczecin

J MOTO – Skup aut i złomowanie

Edmunda Bałuki 20
70-407 Szczecin
tel. +48 739-210-210
e-mail: biuro@autoskupnaszczecin.pl

Jeżeli zdecydowany jesteś szybko i bezpiecznie sprzedać samochód zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami. Ponieważ dbamy o państwa wygodę kontakt z nami jest możliwy na kilka sposobów.

Pierwsza forma to rozmowa telefoniczna. Dzwoń na nr. 739-210-210

Jest to zdecydowanie najszybsza i najwygodniejsza forma w jakiej mogą się państwo z nami kontaktować. Wystarczy do nas zadzwonić a już podczas jednej rozmowy mogą państwo dowiedzieć się wszystkie co jest związane z dalszą transakcja sprzedaży samochodu. Dostaną państwo też wstępny przedział cenowy w jakim  jesteśmy w stanie odkupić od państwa samochód.

Kolejna formą jest kontakt mailowy na: biuro@autoskupnaszczecin.pl

Pod wyżej wymienionym adresem także dostaną państwo odpowiedź na wszystkie interesujące was kwestie związane ze sprzedażą samochodu. Ta forma kontaktu ma jednak minusy związane z czasem po jakim otrzymają państwo odpowiedź na nurtujące was pytania. Zachęcamy jednak do przysyłania nam ofert samochodów wraz ze zdjęciami ponieważ dzięki temu jesteśmy w stanie dokładniej podać państwu przybliżoną cena za jaka jesteśmy w stanie kupić wasze auto.

Mogą też państwo skontaktować się z nami poprzez poniższy formularz kontaktowy.

Wybierając tą formę prosimy również o dokładne opisanie pojazdu jaki chcą państwo sprzedać. Formularz umożliwia także zamieszczenie pliku ze zdjęciami. Zdjęcia prosimy o przesyłanie w formie spakowanej. Przed wysłaniem zdjęć prosimy o sprawdzenie czy ich rozmiar jest rozsądny.

Kontakt poprzez formularz:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Załącz zdjęcia oferowanego auta w formie spakowanego pliku

Co warto wiedzieć przed wykonaniem telefonu lub napisaniem maila ?

Zanim zdecydują się państwo na kontakt z nami prosimy o przygotowanie wszystkich niezbędnych informacji dotyczących państwa auta o jakie możecie zostać zapytani przez naszego pracownika. Warto więc sprawdzić i znać następujące rzeczy:
– rocznik pojazdu
– markę
– model
– przebieg
– rodzaj silnika oraz pojemność
– daty następnego przeglądu i ubezpieczenia
– opisać stan z grubsza stan techniczny oraz blacharski samochodu

O te informację zostaniecie państwo w pewności poproszeni podczas rozmowy telefonicznej. Warto więc znać podstawowe parametry co z pewności ułatwi pracę nam i pozwoli dokładniej przedstawić przybliżoną wartość państwa auta.