Myślałeś, że jesteś skazany na swoje stare auto i nie odzyskasz ani grosza z tego, co w nie zainwestowałeś? Na ratunek przychodzi Ci kasacja auta Pyrzyce i okolice, działająca prężnie w Twoim regionie i oferująca najkorzystniejsze warunki dla stałych oraz nowych klientów, których wciąż przybywa. Oddaj nam swoje auto i zyskaj natychmiastowy zastrzyk gotówki na dowolny cel. Wyobraź sobie, jak wspaniale będzie uporządkować fizycznie oraz prawnie sprawę Twojego samochodu, wyłączonego z ruchu drogowego z powodu awarii lub wypadku.

kasacja auta pyrzyce

Oferujemy najlepsze ceny. Kasacja pojazdów Pyrzyce i miejscowości ościenne

Obawiałeś się, że nie odzyskasz ani grosza a dodatkowo będziesz musiał pokryć koszty utylizacji pojazdu? Z nami zezłomowanie Twojego auta będzie nie tylko szybkie i łatwe, ale też opłacalne. Otrzymasz bowiem rekompensatę finansową i nie poniesiesz ze swej strony żadnych wydatków, gdyż zapewnimy Ci profesjonalne doradztwo i obsługę transakcji oraz bezpłatny transport. Darmowa usługa, formalności i pieniądze za wrak od ręki.

Zyskaj pieniądze dzięki usłudze kasacja auta Pyrzyce i okolice

Fachowy demontaż pojazdu ze zwrotem części kwoty od wartości auta – czysta gotówka dla właściciela. Wycena wstępna telefonicznie albo  mailowo i ostateczna akceptacja sumy przy odbiorze samochodu oraz podpisaniu umowy. Dzwoń na numer widoczny na banerze u góry ekranu albo pisz na adres podany w dziale „Kontakt”.

Zawsze darmowy dojazd do klienta i odbiór auta z  kasacja samochodów Pyrzyce

Bez względu na to, gdzie się znajdujesz Ty i Twoja bryka, nie obciążymy Cię kosztami dojazdu na miejsce, ani kosztami transportu Twojego samochodu na nasz plac. Nie zapłacisz za nic, zarówno jeśli chodzi o transport, jak i pozostałe czynności, które wykonamy celem finalizacji naszej umowy.

Całodobowa obsługa telefoniczna klienta i dostęp przez internet jako jedna z wielu korzyści, jakie oferuje  profesjonalna auto kasacja Pyrzyce

Tak, drogi kliencie. Nasi pracownicy czuwają 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, odbierając telefony oraz odpowiadając na Państwa zapytania mailowe. Nielimitowana możliwość kontaktu dla wszystkich posiadaczy aut do złomowania.