Skrócimy czas jaki normalnie byłby Ci potrzebny na sprzedaż Twego auta do minimum i zaoferujemy optymalne warunki jego zakupu – tak działamy jako skup samochodów Międzyzdroje i okolice. Znajomość branży pozwala nam na elastyczne dopasowanie do potrzeb naszych klientów. Przekonaj się sam – zadzwoń albo napisz!

skup samochodów międzyzdroje

Jak ułatwić sobie sprzedaż auta? Skontaktuj się już dzisiaj ze skup aut Międzyzdroje.

To bardzo proste – wystarczy do nas zadzwonić (lub wysłać nam e-mail) i zaoferować nam swoje auto. Na pewno będziemy zainteresowani Państwa ofertą i podejmiemy stosowne kroki, aby jak najszybciej sfinalizować transakcję. Wystarczy, że podczas rozmowy telefonicznej opiszecie Państwo stan pojazdu i podacie podstawowe informacje na jego temat, a zaproponujemy Wam wstępne oszacowanie jego wartość.

Potrzebuję pomocy w transporcie mojego auta do siedziby auto skup Międzyzdroje. Ile będzie mnie to kosztować?

Za nasz transport nie zapłacisz ani złotówki, a nawet grosza! Nie musisz już dłużej martwić się jak dostarczyć nam swój samochodów, jak do nas dojechać i czy to w ogóle się opłaca. To my przyjedziemy do Ciebie i zajmiemy się wszystkim – zadbamy o bezpieczne przetransportowanie Twojego samochodu z miejsca, gdzie się znajduje, aż do siedziby naszej firmy.

Czy skup samochodu Międzyzdroje interesują pojazdy o przebiegu ponad 300 tysięcy kilometrów na które ciężko znaleźć kupca?

Zgodnie z filozofią naszego działania nie przekreślamy żadnych aut. Również takich, które mają na liczniku duży przebieg. Wielu potencjalnych kupców przeraża duża liczba przejechanych kilometrów, ale my do nich nie należymy. Kupimy Twoje auto bez względu na jego przebieg, jeśli tylko zechcesz nam je sprzedać. Decyzja należy do Ciebie. Czekamy na Twój telefon.

Jakie dokumenty sprzedażowe muszę przygotować przed przyjazdem skup samochodów Międzyzdroje?

Drogi właścicielu auta z Międzyzdrojów i okolic – nie potrzebujesz niczego więcej prócz dokumentów pojazdu oraz dowodu tożsamości. My przygotujemy wszelkie niezbędne dokumenty sprzedażowe za Ciebie i pomożemy Ci je wypełnić na miejscu. Zapraszamy z samochodami całymi jak również uszkodzonymi.