Sprzedaż auta okazała się zadaniem znacznie trudniejszym niż myślałeś? Do tego czasochłonnym i generującym koszty? Skontaktuj się ze skup aut Stargard Szczeciński, a przekonasz się, że tak nie musi być, gdy trafisz na właściwego nabywcę.

skup aut stargard

Obawiasz się, że profesjonalny skup aut Stargard Szczeciński i okolice zaniży cenę Twojego samochodu tak, jak czynili to nasi poprzednicy?

Nie działamy w ten sposób. Uczciwie stawiamy sprawę. Cena jest uzależniona od faktycznej aktualnej wartości pojazdu, na którą składa się wiele czynników, z których najważniejsze to jego stan i to, jak wypada na tle innych pojazdów danej marki czy klasy. Proponujemy Ci wstępną ekspercką wycenę, opartą na informacjach jakie od Ciebie uzyskamy na temat samochodu, który chcesz nam sprzedać, a także na naszej fachowej wiedzy i znajomości rynku. Oferta jest zawsze skalkulowana w oparciu o obiektywne dane, ale też z myślą o zadowoleniu klienta.

Jaki jest czas oczekiwania na finalizację transakcji przez skup samochodów Stargard Szczeciński?

Możemy przyjechać do Państwa nawet tego samego dnia, w którym do nas zadzwonicie, jeśli tylko taka będzie Państwa wola. Ze swej strony czas oczekiwania na finalizację umowy redukujemy do niezbędnego minimum, czyli czasu potrzebnego na przyjazd do Państwa (uzależnionego od odległości, a także warunków drogowych) i dopełnienie formalności na miejscu (co trwa góra kwadrans!). Dostosowujemy się do dogodnych dla Państwa terminów. A ponieważ działamy całodobowo i przez wszystkie dni tygodnia, oferujemy szeroki wachlarz możliwości w tym względzie.

Czy czas oczekiwania na przyjazd auto skup Stargard Szczeciński i okolice uzależniony jest od lokalizacji pojazdu, tzn. wydłuża się w miarę odległości od Stargardu?

Stosownie od odległości czas przyjazdu na miejsce trwa odpowiednio krótko, lecz czas Państwa oczekiwania na nasz przyjazd zawsze jest minimalny i zależy od Państwa dyspozycyjności oraz preferencji, co do dnia i godziny odbioru od Państwa pojazdu przez nasz skup aut Stargard. Nie dyskryminujemy klientów spoza centrum miasta, a także z mniejszych miejscowości ościennych. Wpływ na termin naszego przyjazdu ma to, jaki termin Państwo preferują i z nami  ustalą , a nie lokalizacja w jakiej się Państwo znajdują.

Czy skup samochodu Stargard Szczeciński zapłaci mi natychmiast za moje auto?

Rozliczamy się z Państwem bezzwłocznie, czyli na miejscu, od ręki, po załatwieniu niezbędnych formalności z przybyłym do Państwa pracownikiem naszej firmy. Wypłacamy całość ustalonej i zaakceptowanej przez Państwo sumy gotówką.