Długoletnia działalność skup aut powypadkowych Police i okolice na Państwa terenie sprawia, że problemy ze sprzedażą pojazdów po wypadkach i stłuczkach należą do zamierzchłej historii. Potrzebujesz naszej pomocy przy sprzedaży auta po wypadku? Dzwoń o każdej porze!

skup aut powypadkowych police

Wystarczy jeden telefon do skup aut powypadkowych Police by ustalić warunki sprzedaży?

Potwierdzamy tą informację. Tak, jeden kontakt z nami w zupełności wystarczy, abyśmy doszli do porozumienia w sprawie odkupienia od Państwa samochodu po wypadku lub kolizji drogowej. Możliwość dogadania wszystkiego z nami przez telefon znacznie przyspiesza i ułatwia przebieg transakcji. Dzwonisz kiedy chcesz i skąd chcesz. Nie musisz wychodzić z domu, aby sprzedać swój samochód!

Ile będzie mnie kosztować wycena mojego samochodu przez auto skup powypadkowych Police i okoliczne miejscowości?

To nic nie kosztuje. Ani złotówki. Wycena jest bezpłatna, a wstępnie dokonujemy jej zdalnie, podczas rozmowy lub wymiany maili, dzięki czemu wiesz na czym stoisz i jaka kwota pieniężna wchodzi w grę. Powtórzmy raz jeszcze, że wykonujemy wyceny bezpłatnie – zarówno wstępnej, jak i ostatecznej, po zaakceptowaniu tej pierwszej i przyjeździe na miejsce naszego pracownika.

Samochód dostawczy po poważnej stłuczce – czy w tym przypadku mogę liczyć na jego kupno ze strony skup samochodów powypadkowych Police?

Czemu nie? Nie ograniczamy się do kupowania osobowych aut, chociaż to one stanowią większość samochodów, jakie są nam oferowane przez klientów. Wiemy jednak, że nie stanowią wszystkich aut po wypadku, jakie mają nam Państwo do zaoferowania, dlatego nasz skup jest otwarty również na pojazdy o większej masie i gabarytach niż klasyczne „osobówki”, na pojazdy  powyżej 3,5 tony. Rozległość i rodzaj uszkodzeń Waszego auta także nie dyskwalifikują go w naszych oczach.

Szybkie i bezpieczne transakcje ze skup pojazdów powypadkowych Police i okolice.

U nas masz gwarancję szybkości działania i bezpieczeństwa, albowiem bierzemy pełną odpowiedzialność za każdy etap realizacji naszej umowy z klientem. Od pierwszego kontaktu aż po szczęśliwy finał.