Zastanawiasz się co zrobić ze starym samochodem? Masz problem z  wrakiem, który nie nadaje się już do niczego? Złomowanie auta Szczecin i okolice – rozwiążemy Twój kłopot. Wystarczy jeden telefon. Nie zastanawiaj się ani minuty dłużej, tylko skontaktuj z profesjonalistami. Zadzwoń już dziś

złomowanie auta szczecin

Ile dostanę za złomowanie auta Szczecin i okolice?

Cenę ustalimy indywidualnie. Na pewno dołączysz do grona zadowolonych klientów naszej firmy. Jednego możesz być pewien – nie będzie żadnych potrąceń, ukrytych kosztów czy dopłat po Twojej stronie. Stawiamy sprawę jasno. Otrzymujesz 100% ceny jaką ustalimy – 100% zaproponowanej przez naszego eksperta sumy, na którą się zgodzisz.

 

Jak działa auto złomowanie Szczecin i okoliczne miejscowości?

Zabieramy pojazd od klienta własnym transportem i  dostarczamy do siebie. Wcześniej załatwiamy z Tobą na miejscu wszelkie formalności. Niczym nie musisz się martwić – złomowanie auta Szczecin i okolice działa właśnie w ten sposób. Gotówkę wypłacamy od razu. Jedyny dylemat, z jakim pozostajesz, to zastanowienie się, co zrobić z otrzymaną od nas sumą pieniędzy. Działamy na terenie miasta, a także poza jego granicami. Odległość nie jest problemem.

Czy złomowanie aut Szczecin to zaufany partner?

Ocenisz to sam, ale działamy na rynku lokalnym już wiele lat i spotykamy się z pozytywnym odbiorem oraz oceną naszych usług przez klientów. Wywiązujemy się ze zobowiązań. Kontakt z nami jest łatwy i w razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań wystarczy, że zadzwonisz – odpowiemy zgodnie z najlepszą wiedzą oraz w trosce o Twoje zadowolenie. Sprawdź nas. Na pewno nie pożałujesz podjętej przez siebie decyzji.

 

 Jakie warunki muszę spełnić, aby skorzystać z usług złomowanie samochodu Szczecin i okolice?

Jeśli posiadasz tytuł własności i auto na sprzedanie, wraz z pełną dokumentacją – jesteśmy wstępnie zainteresowani Twoją ofertą.  Aby ustalić szczegóły zadzwoń do nas już teraz albo skorzystaj z formy kontaktu mailowego, przesyłając nam zdjęcia i opis pojazdu, a także sugerowaną cenę. Odpowiemy niezwłocznie po przeczytaniu maila. Jesteśmy dostępni całodobowo pod numerem telefonu obecnym na stronie. Zadzwoń – zapytaj – umów się – sprzedaj!