Wiemy, jak wielkim problemem jest spalony albo zdezelowany pojazd nie nadający się do dalszego użytkowania. Kasacja auta Międzyzdroje i okolice spotyka się z takimi przypadkami każdego dnia. Naprawa kosztuje majątek, a i tak przywrócenie samochodu do pierwotnego stanu jest niemożliwe, gdyż nieużywany pojazd niszczeje, zaś skutków tego nie da się odwrócić pomimo wysiłków fachowców i inwestycji dużych pieniędzy. Nie chcesz mieć auta atrapy ani wyrzucać pieniędzy w błoto? Zgłoś się do nas.

kasacja auta międzyzdroje

Wszystko, co musisz zrobić, to zadzwonić do kasacja samochodów Międzyzdroje i dogadać szczegóły

Brzmi prosto? Bo jest proste! Dzwonisz do nas i umawiasz się z  pracownikiem biura obsługi klienta na odbiór Twoich „czterech kółek”. Zgłoszenie zostaje przyjęte, termin ustalony. Kierowca przyjeżdża niezwłocznie i punktualnie, dokonuje oględzin, załatwiacie formalności na miejscu, po czym wypłaca Ci gotówkę, a wraka zabiera ze sobą bezpłatnym dla klientów naszej firmy transportem.  Dzwonić możesz z miasta i okolic, w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki, piątki, soboty oraz niedziele! Od rana do wieczora przyjmujemy zgłoszenia, umawiamy się z klientami i wysyłamy lawetę celem sfinalizowania telefonicznej umowy.

Czy z tytułu korzystania z kasacja auta Międzyzdroje ponosić będę jakieś koszty?

Obawiasz się ukrytych kosztów i „haczyków”, które stosują nieuczciwe firmy? U nas zasady są jasne od początku do końca i nie zmieniają się nigdy. Zero kosztów dla klienta – czysty zysk po Twojej stronie. Wszystko zgodnie z ustnymi ustaleniami, zwieńczone podpisaniem umowy na miejscu, wypłatą gotówki i zadowoleniem klienta. Jesteśmy fair.

Jak złożyć ofertę i uzyskać szybką odpowiedź od aut0 kasacja Międzyzdroje i okolice?

Najszybszą drogą jest wykonanie telefonu. Taka forma kontaktu pozwala na swobodny przepływ informacji, zadawanie pytań i uzyskiwanie odpowiedzi na bieżąco. Uzupełnieniem albo alternatywą dla kontaktu telefonicznego może być wysłanie nam oferty drogą mailową, co umożliwia jej „wizualizację” przez zamieszczenie zdjęć Twojego pojazdu, opisanie i załączenie fotograficznej dokumentacji jego wyposażenia oraz atutów, które mogą wpłynąć na wyższą sumę, jaką będziemy mogli Ci zaoferować.

Kasacja pojazdów Międzyzdroje – działalność w okresie wakacyjnym

Tak jak przez cały rok, tak też w czasie letnim, nasza firma nie zwalnia tempa, ze względu na zapotrzebowanie zgłaszane ze strony klientów. Kasacja auta Międzyzdroje działa codziennie w nieograniczonym wymiarze czasowym.