Swoim zasięgiem skup samochodów Szczecin obejmuje także najbliższe okolice miasta, miasteczka satelitarne i wsie rozrzucone wokół terenów aglomeracji. Skupujemy samochody od klientów z każdego zakątka miasta i okolic.

 skup samochodów szczecin

Istnieje możliwość złożenia oferty mailowej do skup samochodów Szczecin i okoliczne miejscowości?

Przewidzieliśmy i daliśmy do dyspozycji klientom również takie rozwiązanie. Opcja złożenia oferty drogą elektroniczną ma swoje plusy i minusy. Do jej zalet trzeba zaliczyć to, że mogą Państwo ją wysłać w dowolnym momencie i z dowolnego miejsca w kraju czy za granicą, nie ponosząc żadnych kosztów (przy założeniu wykorzystania bezpłatnego dostępu do internetu). Dodatkowo mogą Państwo dołączyć zdjęcia swojego pojazdu i jego dokładny opis dla skup samochodów Szczecin. Z uwagi na duże obłożenie tego środka komunikacji z nami musimy jednak stwierdzić, że kontakt za pomocą wiadomości e-mail nieco wydłuża całą procedurę wstępnej wyceny i uzgodnienia warunków umowy z klientem. Niemniej jednak może być przydatnym narzędziem do zainteresowania nas Państwa ofertą. Nie traktowany jako alternatywna, ale uzupełnienie kontaktu telefonicznego, stanowi cenne źródło pogłębionej informacji handlowej.

Jeśli kontakt telefoniczny ze skup aut Szczecin, to w jakich godzinach i dniach tygodnia?

Nielimitowany czas pracy naszego skupu oznacza, że każdego dnia przez 24 godziny mogą Państwo do nas dzwonić i umawiać się na sfinalizowanie przez nas kupna Waszego auta. Poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota i niedziela – czekamy na Twój telefon i jeździmy do swoich klientów realizując porozumienia sprzedażowe. Rano, w południe, po południu i wieczorem – jesteśmy gotowi do interesów.

Jak odległe terminy proponuje klientom skup samochodu Szczecin i okolice?

Nie proponujemy terminów odległych, ale najbliższe. Wiele spraw załatwiamy natychmiastowo, jadąc do klienta zaraz po ustaleniu telefonicznym, że dysponuje teraz czasem i sposobnością, abyśmy mogli zakończyć pomyślnie nasz wspólny biznes. Odkładanie rzeczy na później nie jest w naszym stylu, bo nie leży to w interesie naszych klientów. Najdalsze terminy są jedno lub dwudniowe – chyba, że klient zażyczy sobie inaczej (np. pasuje mu dopiero przyszły tydzień).

Interesuje mnie forma płatności oferowana klientowi przez auto skup Szczecin

To zrozumiałe. Klienci często o to pytają, a my zawsze odpowiadamy zgodnie z prawdą: płacimy Państwu gotówką, w każdym przypadku. Pieniądze zaś otrzymujecie od razu, zaraz po naszym przyjeździe na miejsce i dopilnowaniu spraw formalnych.