Uczyń rozstanie ze swym starym autem łatwym i przyjemnym. Zadzwoń do nas lub napisz na kasacja auta Szczecin i okolice. Zrobimy wycenę bezpłatnie i fachowo, zaproponujemy warunki na które z ulgą przystanie każdy posiadacz uszkodzonego bądź wiekowego pojazdu. Szkoda tracić czas, nerwy, pieniądze. Lepiej pożegnać swoje auto, załatwiając na miejscu formalności od ręki i odzyskując pewną sumę pieniędzy.

kasacja auta szczecin

Kasacja auta Szczecin i okolice – antidotum na problemy z powypadkowym samochodem

Ciężkie uszkodzenie lub całkowite zniszczenie pojazdu to koszmar każdego właściciela. Oznacza bowiem szereg nieprzyjemności i strat finansowych. Nie brnij w ślepy zaułek, próbując przeczekać „trudny czas” i licząc, że Twój pojazd jakimś cudownym sposobem wróci do życia. Remont? Nieopłacalny. Zainwestowanych pieniędzy nigdy nie odzyskasz. Nie zwrócą się w postaci sprawnego samochodu. Ani w żadnej innej formie. Nabywca na wraka? W dzisiejszych czasach ciężko sprzedać używane auto w dobrym stanie, a co dopiero niedziałający samochód. Proponujemy Ci zatem sensowną  alternatywę. Skorzystaj z naszej oferty. Przyjedziemy do Ciebie po wcześniejszych ustaleniach telefonicznych, a za odbiór wraka nic nie zapłacisz. To my przekażemy pieniądze Tobie w zamian za oddany pojazd. Legalnie i bezproblemowo.

Za każdym razem i każdemu kasacja aut Szczecin i okolice oferuje bezpłatny dojazd?

Odpowiedź w każdym przypadku brzmi TAK. Kasacja auta Szczecin to bezpłatny dojazd do klientów i bezpłatny transport Twojego samochodu, bez względu na to, czy jesteś rezydentem miasta, czy lokalizacja pojazdu to bliższe lub dalsze okolice. Zero opłat i potrąceń za wykonanie usługi to nasz znak firmowy.

Satysfakcjonująca rekompensata pieniężna za Twój zezłomowany samochód z kasacja samochodów Szczecin i okolica

Najlepsze ceny skupu w całym województwie. Zapłacimy za Twój samochód uczciwą cenę. Wspólnie ustalamy zadowalającą kwotę. Gotówka do rąk własnych po podpisaniu dokumentów. Szybki przyjazd w wyznaczonym terminie. Termin dopasowany do Twojego grafiku.

Jak krótki jest czas oczekiwania na przyjazd kierowcy auto kasacja Szczecin?

Zależnie od potrzeb klienta indywidualnie ustalamy godzinę przyjazdu i datę. Kierowca zjawia się zgodnie z planem, a celem potwierdzenia, czy jest on nadal aktualny, telefonuje do klienta na godzinę lub 30 minut (zależnie od dystansu do pokonania) przed upływem czasu.