Nasz skup ma zdecydowana przewagę nad konkurencją. Ponieważ obsługujemy tylko część województwa Zachodniopomorskiego jesteśmy w stanie zapewnić państwu szybki odbiór i skup samochodów. Obszar skupu aut Szczecin obejmuje miasto Szczecin oraz około 100km wokół niego.

obszar skupu aut

Dlaczego ograniczamy obszar skupu aut Szczecin i okolice ?

Ponieważ pragniemy zapewnić państwu obsługę na bardzo wysokim poziomie postanowiliśmy ograniczyć obsługiwany przez nas obszar. Dzięki temu iż zawęziliśmy obsługiwany przez nas obszar jesteśmy w stanie dotrzeć do państwa szybko. Kolejnym plusem mniejszego obszaru jest to iż w związku z tym że nasze lawety nie muszą jeździć daleko jesteśmy w stanie zaoferować państwu konkurencyjne ceny skupu samochodów.

Jakie miasta obsługuje skup samochodów ?

Prowadzimy następujące usługi:
auto skup Szczecin
auto skup Police
auto skup Stargard
auto skup Goleniów
auto skup Gryfino
auto skup Pyrzyce
auto skup Nowogard
auto skup Międzyzdroje
auto skup Świnoujście

Czy obszar skupu aut obejmuje też mniejsze miejscowości ?

Naturalnie oprócz dużych miast obsługujemy też pobliskie miejscowości. Dojeżdżamy do wszystkich miast i miejscowości. Nawet jeżeli mieszkasz w małej miejscowości oddalonej o kilkanaście kilometrów od, któregoś z miast umieszczonego na liście przez nas obsługiwanych przyjedziemy do Ciebie. W razie potrzeby prześlemy też naszą lawetę po odbiór auta uszkodzonego lub powypadkowego.

Czy lawety odbierają samochody z całego obszaru ?

Tak. Nasza laweta jest w stanie odebrać państwa auto zarówno z dużych miejscowości jak i z pobliskich miasteczek i wsi. Laweta pracuje przez cały tydzień. Wystarczy umówić spotkanie. Samochody odbieramy zawsze w wygodnych dla państwa godzinach. Przyjazd lawety jest całkowicie bezpłatny. Nie podbieramy od państwa za to ani złotówki dodatkowo. Kwota jaką ustalają państwo za odbiór pojazdu jest sumą jaka zostanie wam wypłacone w momencie kupna przez nas auta i odbioru lawetą.

Czy odbierają państwo samochody z innych miejscowości niż te na liście powyżej ?

Tak. Zdarzają się sytuację w których odbieramy samochody również z innych miast. Są to jednak sytuację rzadkie. Każdy odbiór auta z innej miejscowości niż te umieszczone na liście jest ustalany indywidualnie.