Nasza firma to solidny auto skup Szczecin i okoliczne miasta. Prowadzimy skup pojazdów w różnym stanie technicznym oraz wizualnym. Pomożemy państwu z każdym samochodem. Nasz skup to zespół profesjonalistów więc nie musisz się o nic martwić i możesz spokojnie powierzyć nam swoje auto. Skupujemy wszystkie rodzaje pojazdów. Kupimy samochody: osobowe, dostawcze, ciężarowe. Każdy stan i model.

auto skup szczecin

Jak auto skup Szczecin wycenia samochody ?

Sprzedając nam auto masz gwarancję indywidualnej wyceny. Każdy kupowany samochód oceniamy osobno na podstawie rocznika, marki oraz modelu. Wystarczy skontaktować się z nami aby uzyskać wstępną wycenę samochodu całkowicie za darmo. Wstępna wycena samochodu jest możliwa do sporządzenia już przy pierwszej rozmowie telefonicznej. Wystarczy że podadzą nam państwo rocznik, markę i model auta oraz opiszą jego stan techniczny i wizualny. Nasz pracownik poda państwu przedział cenowy jaki możemy zapłacić za ten samochód. Dokładna wycena jest możliwa po obejrzeniu pojazdu. Wstępna wycena może wtedy ulec korekcie.

Czy skup aut Szczecin płaci od razu gotówką ?

Wszystkie operacje skupu samochodów staramy się przeprowadzać możliwie jak najszybciej z tego też względu i w trosce o państwa wygodę za każdy pojazd płacimy od razu gotówką. Pieniądze otrzymują państwo natychmiast po sporządzaniu dokumentów na miejscu transakcji. Zdajemy sobie sprawę z tego że często zależy państwu na szybkiej możliwości zdobycia gotówki dlatego właśnie wybraliśmy tą formę płatności.

Co jeżeli posiadam samochód uszkodzony. Czy skup samochodów Szczecin jest w stanie go odebrać ?

Tak. Nasz skup posiada własny transport. Każdy uszkodzone lub nie mogący jechać samodzielnie pojazd jesteśmy w stanie odebrać bezpośrednio z miejsca w, którym aktualnie się znajduje. Auto skup Szczecin pracuje siedem dni w tygodniu dzięki czemu jesteśmy w stanie odebrać samochód zawsze wtedy kiedy to państwu odpowiada. Staramy się być maksymalnie elastyczni i dostosowywać do państwa potrzeb.

Jak szybko skup samochodu Szczecin kupi moje auto ?

Nasz skup działa natychmiastowo. Nie zwlekamy i nie przesuwamy terminów. Nie zwodzimy naszych klientów. Jeżeli do nas dzwonisz masz pewność że sprzedasz swój samochód natychmiast. Często transakcja odbywa się jeszcze tego samego dnia. Wszystkie dokumenty oraz pieniądze otrzymają państwo od ręki.