Jeśli marzy Ci się bezproblemowa i błyskawiczna sprzedaż auta – nie ryzykuj i nie czekaj na cud – skontaktuj się ze skup samochodów Nowogard. Od wielu lat kupujemy auta w Twojej okolicy. Znamy się na tym jak mało kto. Wystarczy jeden telefon.

skup samochodów nowogard

Dzwoniłem do innych skupów. Kazali do siebie przyjechać, ale nie byli mi w stanie zaproponować żadnych konkretów przez telefon, więc zrezygnowałem. Czy auto skup Nowogard działa inaczej?

Zdecydowanie tak. Działamy zupełnie inaczej niż niesolidne firmy. Nie zwodzimy naszych klientów, nie opowiadamy komunałów ani bajek, nie każemy do siebie przyjeżdżać i ponosić z tego tytułu dodatkowych kosztów bez pewności, co do przebiegu transakcji. Nasz skup przyjeżdża do klienta po wcześniejszych ustaleniach telefonicznych. Konkretne ustalenia mają więc miejsce już podczas pierwszej rozmowy telefonicznej, dzięki czemu klient może podjąć świadomie decyzję o sprzedaży nam auta. Wie jak, za ile, a także kiedy.

Jutro wyjeżdżam za granicę. Chciałbym sprzedać auto do skup samochodu Nowogard, ale czy będzie to możliwe bez mojej obecności?

Tak, szanowny kliencie. Możliwość taką stwarza upoważnienie innej osoby przez właściciela pojazdu do sprzedaży jego auta, sporządzone w formie oświadczenia, spełniającego formalne standardy dla takich oświadczeń. Możesz zadzwonić i zapytać o nie naszego pracownika. Wzór takiego upoważnienia z łatwością można też znaleźć w internecie i samodzielnie wypełnić. Dzięki temu nie musisz rezygnować ani z zagranicznego wyjazdu, ani z natychmiastowej sprzedaży samochodu. Pamiętaj tylko, aby osoba sprzedająca miała przy sobie upoważnienie oraz niezbędne do sprzedaży pojazdu dokumenty.

Jaka jest szansa, że skup aut Nowogard kupi mojego starego Forda Sierrę, który nie ma ważnego przeglądu?

Masz całkiem sporą szansę, że tak się właśnie stanie. Jako nabywcy profesjonalni, z wieloletnim doświadczeniem, wiemy, że nie ma aut bezwartościowych – zwłaszcza dla właścicieli. Jako skup samochodów Nowogard szanujemy to i wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Każdy samochód ma wartość, którą my rozsądnie oszacujemy i na tej podstawie złożymy  Tobie konkretną ofertę jego kupna.

Dzwoniłem do Was, lecz numer był zajęty. Czy mogę oczekiwać, że skup samochodów Nowogard oddzwoni do mnie?

Jeśli nie uda Ci się skontaktować z nami w tej chwili, gdyż linia jest zajęta – na pewno oddzwonimy do Ciebie i zajmiemy się Twoją sprawą! Albowiem nasz skup dba o swoich klientów.